| anonim_4396 a întrebat:

Ce cred delfinii despre oameni?

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu-i intrebi pe ei?

mira
| mira a răspuns:

Au multa incredere si prietenie.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Delfinii cred despre noi oamenii ca suntem niste fiinte limitate deoarece noi nu respundem la chemarile lor si foarte greu îi întelegem.

| Cσσкiє a răspuns:

" Frate, mi se pare mie sau si in apa e criza? "

| Elena1234456 a răspuns:

"Si va mai credeti destepti happy".laughing.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu, dar sunt cele mai inteligente mamifere:X

| BeT a răspuns:

Cind o sa inceapa sa vorbeasca o sa le auzim parerile, dar pina atunci o sa mai treaca ceva vreme!?

| alexutzu00791 a răspuns:

"Frate, am eu fata de cersetor de tot imi dai de mancare?"

| HBK a răspuns:

"Ce o mai vrea si asta acum' de la mine?"

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Intreaba-ihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cred delfinii despre oameni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre oameni? pai...nici nu stiu, ca ei is mai cuminti decit noi(dar asa si este, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cred delfinii despre oameni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delfini cred ca oamenii sunt niste criminali. De aceia hai sa-i ocrotim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi delfini credem despre oameni ca sunt niste fiinte bune si dragute dar uneori egoisti si rai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiinte terestre fara aripi...xd

| Vrabie_Dorina_1997 a răspuns:

Delfinii sunt si ei fiinte umane cu suflet, ei de inainte ne considerau prieteni dar cu timpul viata s-a schimbat oamenii nu mai sunt oameni, de ce sa omorim delfinii? multe intrebari sunt despre delfini la care oamenii nu pot raspunde, chir citind nuvela,, Delfinul"de George Meniuc mi-am dat seama ca orice fiinta are o inima, ei ne considera prietenii lor si cind avem nevoie de ei, sunt poate si prin apropriere si ne ajuta

| valerika79 a răspuns:

Ti-as raspunde numai ca intr-adevar idee n-am! Am si eu de facut compunere cu aceasta tema, dar nu stiu, cred ca nu voi face-tema e prea complicata... cel putin pentru mine!