| anonim_4396 a întrebat:

Ce cred delfinii despre oameni?

22 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

...ca suntem autodistructivi!

| gabimaris a răspuns:

Cu siguranta sunt mai inteligenti decat noi, terapiile desfasurate in prezenta delfinilor sunt extraordinare, dar noi inca nu putem explica ce anume din comportamentul lor ajuta oamenii cu nevoie speciale! sper sa nu le distrugem specia, poate copiii copiilor nostri vor reusi sa-i inteleaga!

cristian
| cristian a răspuns:

Delfinii cred despre noi ceea ce noi credem despre ei...

| avalon a răspuns:

Ca mai avem multe de invatat de la ei!winking

| ion933 a răspuns:

Ei cred ca suntem niste finte ciudate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita'l si pe bou ala cum se holbeaza la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cred delfinii despre oameni?

o relevanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi delfinii credem ca oamenii sunt niste fiinte cu suflet mare care ne hranesc si ne iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt niste primitivi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca suntem niste oameni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sunt niste fiinte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu avem inima si suntem cei mai rai de pe fata pamintului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu putem sa-i intelegem limba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu ii intelegem limba happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca oamenii sunt fiinte neintelese care le fac oamenilor bina insa inj schimb oamenii fac ca mortalitatea delfinilor sa fie extrem de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei tin ochii deschis, si vor ca sa-i inteleaga lumea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delfini cred despre noi ca uneori suntem niste fiinte care fac faptele si apoi ne gindim... dar uneori invers, adica ne gindim si apoi facem faptele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei ne cred niste monstri care ne vom autodistruge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delfinii sunt niste specii care ajuta oamenii la rau...eu nu sunt ca acesti oameni din ziua de astazi cind tie bine stau cu tine dar cind tie rau fug de tine,,,, delfinii sunt cei care la bine nu sunt linga noi da la rau sunt mereu linga noi si ashaka nu trebuie sai ucidem pentru ca ei sunt cei mai draguti cei mai skumpi,,,

| Midnight Rain a răspuns:

"Goodbye, and thanks for the fish!"

| Sirbu_Nicu_1997 a răspuns:

Cu siguranta sunt mai inteligenti decat noi, terapiile desfasurate in prezenta delfinilor sunt extraordinare, dar noi inca nu putem explica ce anume din comportamentul lor ajuta oamenii cu nevoie speciale! sper sa nu le distrugem specia, poate urmasii nostri vor reusi sa-i inteleaga!