| miru231271 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa ii iau unei fete de ziua ei adica cea mai buna prietena a mea? dau funda castigatorului

Răspuns Câştigător
| elenis85 a răspuns:

Mergi pe cadouri personalizate, un breloc cu poza voastra, un glob de sticla, un tricou, o perna, o cana. cadourile personalizate tot timpul sunt de efect.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Sau poti sa ii cumperi ceva din argint,o bratara,un lant sau cercei, ceva micut si dragut!
daca e cea mai buna prietena a ta, inseamna ca sti cam ce si-ar dori si ce i-ar placea!

Răspuns utilizator avertizat
| ema12345 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet (daca stii ca ii plac) si ceva de imbracat banuiesc ca daca e prietena ta cea mai buna stii cam ce i-ar placea.Succes!