| Andreeaioan115 a întrebat:

Ce credeti despre varsta de 18 ani?

40 răspunsuri:
| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Sunt foarte trista ca peste 8 luni fac 18 ani sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Vorba cuiva mai sus, la 30 de ani tu ce naiba faci? Daca ai de gând sa-ți tai venele poți începe de pe acum.
Nu, nu cred ca s-au dus mulți ani din viața mea.Nu-s tâmpită. Nici măcar 20 n-am.As fi inteles grija ta daca trăiai acum 3 secole, dar asa e aiurea.
Dacă te consolează cu ceva, tu crești doar ca vârsta.Nu te maturizezi din câte se vede.Tot copil rămâi.

De ce este o varsta aiurea? argumeteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ti se pare asa amuzant?

Ce sa fie interpretat? Asta cu pielea fina m-ai spart, m-ai trata ca un animalut de plus cu "aww" si cât de dragut sunt eu :

In mod normal daca esti aroganta eu trebuie sa scad in ochii tai daca te umplu de complimente. Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic,sunt vesela.
Aluziile mele.
Ba nu.Doar dacă mi-ai da un ursuleț de plus."aw" nu e un cuvânt pe care l-as folosi referitor la tine.Nu ești dragut laughing
Da, dar din fericire tu nu-mi faci complimente, ți-e scârbă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-a intamplat acum ceva ani thinking
Pai... Atunci aveam impresia ca e maturitatea absoluta, ca daca nu ma mai joc cu masinute, si am luat permisul, sunt adult, si nu mai am nimic de invatat. Ei bine, abia pe la 21 am simtit ca incep schimbarile din interior. Nu degeaba au americanii drepturi limitate pana la 21.
Revenind, la 18 ani e frumos ca poti iesi din casa neinsotit, si sunt sanse sa nu o dai in bara. Nu inseamna ca esti in stare de ceva, sunt doar sanse. Daca la 14 ani e sigur ca o dai in bara daca incerci sa conduci o masina, sau sa consumi alcool, la 18 e posibil sa faci lucrurile astea fara daune. Dar nu e 100% sigur.

| christine99 a răspuns:

Legal, esti adult... sau ar trebui sa fii.

| aXy99 a răspuns:

O parere foarte rea.

| CosminCD a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Nicidecum!