| MickyFcsb a întrebat:

La ce varsta credeti ca este bine sa ai o relatie?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

O relatie stabila este bine sa o ai dupa 17-18 ani. Daca este inainte de aceasta varsta, aceasta relatie este trecatoare.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca esti capabil si la varsta de 14 ani. Dar e recomandat dupa 18.

| Xpressurself a răspuns:

Este mai bine sa-ti lasi organismul sa foloseasca energia sexuala pentru alte activitati cum sunt sportul, invatatul. poti avea si o relatie atunci cand intalnesti persoana potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Oricand. Dar actul sexual putin mai tarziu.

| McAndy a răspuns:

Eu zic ca la varsta de 15 ani esti destul de capabil sa ai o relatie cu cineva, ar fi indicat sa nu ajungeti la actul sexual.

| simonasds a răspuns:

Eu cred ca daca esti capabila si tu simti asta poati avea o relatie si la varsta de 14-15 ani dar ai grija cu contactul sexual.