| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti o fata merita a doua sansa(dupa ce a facut un lucru grav ) ...etc laughing)

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca tu consideri ca poti ierta de tot, fara sa reprosezi in viitor fapta ei, si daca cu toate asta va iubiti atunci merita a doua sansa.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un lucru grav? Cui i-a dat în cap și l-a omorât?
Că a călcat "strâmb" trebuie analizat!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Oricine merita o a doua sansa indiferent ce a facut

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu zic ca oricine merita o a doua sansabatting eyelashes.Dar depinde si cu ce a gresit acea fata si la cum ai spus ca a facut un lucru grav eu zic totusi sa o ierti sa ii mai oferi o sansa.

| Trolli a răspuns:

Depinde ce a facut, ce intelegi tu prin "grav". Daca tu crezi ca merita o noua sansa, de ce nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu.nu merită o a doua şansă, mai ales dacă spui că a făcut aşa lucru grav.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Depinde de fapta! orice om merita o a doua sansa, dar nu mai mult de atat!

| Lionsgate a răspuns:

O gresit de multe ori si, treaba i complicata cand ma vrea cand nu, si mie imi place de ea, dapo tot are tangente cu fostul mai cateun film una alta, n-are timp de mine...

| SupradozaDeViise a răspuns:

Heii! Depinde ce a facut asa grav. Daca tu consideri ca a facut ceva asa grav nu mai merita a doua sansa, dar daca esti iertator ai putea sa-i dai a doua sansa.

| viki16 a răspuns:

Ascultati inimia asta e cel mi important bafta!

| sebiku a răspuns:

Fi mai explicit.

| Ione23 a răspuns:

Buna! happy eu cred ca ar trebui sa ii mai acorzi o sansa asta daca consideri si tu laughing