| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

De cate ori credeti ca merita acordata inca o sansa persoanei de langa tine?
De cate ori ati acordat o "a doua sansa"?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pana acum nu am acordat a doua sansa. Poate as acorda si a doua sansa dar depinde de situatie. De obicei cand iau o decizie nu ma uit in urma. Ar trebui ca persoana iubita sa tina cu adevarat la mine si sa imi demonstreze asta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde pentru ce. Eu de obicei ofer 3 şanse unei persoane.

| anad a răspuns:

O singura data este a doua sansa. Cele care urmeaza sunt "n"sanse, de fapt compromisuri mai mici sau mai mari pe care le faci din diferite motive.

| Malvina24 a răspuns:

O singura data merita acortada o a doua sansa! Daca iubesti nebuneste poti s-o acorzi de ''n'' ori!

| Emeraude a răspuns:

O a doua sansa acord doar o data. Dar depinde, cateodata sunt slaba de ingeri si acord si o a treia...

| Alisa a răspuns:

De obicei nu prea acord. pentru ca odata ce o persoana face ceva, va continua sa faca, chiar daca ii acorzi a doua sansa. asa ca nu merita.

| Orannginna a răspuns:

Am acordat si sunt dispusa sa acord numai si numai o a doua sansa. Pt. ca daca nu a stiut sa o aprecieze pe a doua, nu vad ce rost ar mai avea o a treia. happy

| Alina a răspuns:

O data, sau poate niciodata...

| silver19 a răspuns:

Mda, eu daca ma despart de cineva...adio, deja apar problemele, certurile, geloziile, si de ce sa mai lungesc cu "a2a sansa?" bullshit! si daca iubesti cu adevarat nu te desparti si apoi bagi placa cu a 2 a sansa straight face

| Helene a răspuns:

Sincer, cred ca o data se acorda asa zisa a doua sansa.
Dar daca tii cu adevarat la aceea persoana ii poti acorda `n` sanse.
love struck

| mayli_9074 a răspuns:

Toti suntem oameni si toti meritam o a doua sansa dar unii forteaza nota si le sare randul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind a doua sansa logic, o data... dupa ce te inseala de doaua ori incepe a treia sansa, a patra sansa, a cincea si apoi ajungeti in altar pentru ca iti e frica sa nu-ti pierzi jumatatea aceea cu secrete si nopti pierdute in "blocaje rutiere".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer i-am acordat nenumarate sanse fostei mele si de fiecare data ma tradat. acum dupa ce a stat cu altu m-a cautat.si chiar daca s-a pus in genunchi si a realizat ca altu ca mine nu gaseste.tot nu ii mai dau inca o sansa. daca a inselat odata o sa o faca iar.nu merita.

| genygeny a răspuns:

O a doua sansa merita oricine si mai ales daca iubesti