| Arrrinaaaaaaa a întrebat:

Credeti in a doua sansa?!

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Da, dar nu o merita oricine.

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Absolut corect, dar din pacate,, a 2-a sansa o primesc doar cei care nu o merita, in timp ce altii care ar trebui s-o aiba, nu au parte de ea.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,mereu se repeta trecutul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred si in a 4-a sansa, cand esecul nu a fost o alegere.
Insa cand un om dezamageste pentru ca nu i-a pasat, sau mai rau, a avut rele intentii, nu merita a 2-a sansa, indiferent cat de inofensiva a fost greseala. Oamenii aia trebuie inlaturati.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu.

| CleanHeart a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar nu e ca si cum as si fi de acord sa i-o ofer cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar idiotii ofera asa ceva.

| M7Seven a răspuns:

Cine o face odata o va face si a doua oara...

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Da, eu as fi in stare sa ofer o a doua sansa oricui. Dar nu mai existi pentru mine daca gresesti din nou straight face

| credeintine a răspuns:

In functie de greseala facuta exista si a doua sansa. Tot timpul insa depinde cel mai mult de cel care trebuie sa iti acorde cea de-a doua sansa, daca vrea sau daca considera ca o meriti.