| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti Raman corijent la Logica? Am media 5 pe primul si acum note 3, si un 5, trebuie minim 6 sa trec, credeti ca m-o lasa? sunt abia clasa 9-a... si daca raman trebuie sa ma duc la vara sa dau un test?, adica profesorii ii trec pe toti la corijente pls ajutati-ma..., chiar nu inteleg materia asta( Profesoara are cam 55 de ani, ne cam face prosti asa laughing, si mentionez ca i-a trecut pe toti pe primul), So?

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Poi spune-i sa te mai asculte o data si invata si tu o lectie f bine si gata, te trece sigur asawinking
Funda?happy

| Doddel a răspuns:

Daca inveti si tu, iei 6, iti iese media 5 si pe semestru asta si gata.
Atatea griji.