| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti Raman corijent la Logica? Am media 5 pe primul si acum note 4, si un 5, trebuie minim 6 sa trec, credeti ca m-o lasa? sunt abia clasa 9-a... si daca raman trebuie sa ma duc la vara sa dau un test?, adica profesorii ii trec pe toti la corijente pls ajutati-ma..., chiar nu inteleg materia asta!

4 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

De unde sa stiu noi cum este profesorul?(exigent, bland)
De unde sa stim ce cunostinte ai tu?
De unde sa stim metodele de predare ale profesorului?

Oricum, eu stiu ca pe corigenti ii mai asculta odata. Aproape sigur nu te lasahappy

| callmebeautiful a răspuns:

Eu cred c-o sa te treaca

| Rritu a răspuns:

Mane, nu ramaistraight face
4 si 5 inseamna media 4.50 si se rotunjeste la 5.straight face
4+5 = 9; 9:2 = 4.5
Si daca ramai te vei duce la vara, si vei da 1 test oral si unul scris, si din cate stiu vor fi acolo toti profesorii de logica din scoala nu doar al tau. si la acele teste trebuie minim 5 sa trecihappy daca nu le treci repeti anul:o
Bafta!

| alinbrd a răspuns:

De fapt iti trebuie minim 5 laughingSi stai linistit ca te trece daca te lasa la vara. daca observi ca profesorii au ceva cu tine iti zic eu sa te muti la alt liceu.