| anedreaeaaa a întrebat:

Ce crema anticelulitica buna pentru copii (13 ani) stiti?

6 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Cu siguranta de asta ai nevoie la 13 ani!

| Alcyon a răspuns:

E o crema cu alge ( nu stiu exact cum se numeste, intrebi la farmacie). E singura care a dat rezultate. In rest, celelalte nu-s bune de nimic. Totusi, pentru un efect mai vizibil, trebuie sa combini tratamentul respectiv cu mult sport. Din pacate, e ceva pe termen lung. Sa nu te astepti ca celulita sa dispara dupa o saptamana. O sa vezi rezultate abia dupa o luna-doua. In afara de asta, daca te lasi de sport si nu mai folosesti crema respectiva, celulita o sa reapara, fiindca ai probabil predispozitie pentru asa ceva.

| anedreaeaaa explică:

De parca tu nu ai avealaughing)
90% din fete au celulita deci...laughing

| GreenSky a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Sport, scumpo, sport!

| anedreaeaaa explică (pentru GreenSky):

Dar e prea greu...prefer cremalaughing)

| AndreeaMaria2000 a răspuns:

Nu e tocamai potrivita pentru copii de 13 ani.Dar incearca Reuma e facuta din ardei iute si e buna si la circulatia sangelui.