| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai dureros: O gaura in ureche facuta acasa de mine cu un cercel sau un piercing in buric facut la salon de un specialist?

Răspuns Câştigător
| nataliaduchess a răspuns:

Sunt sigura ce pierce-ul ar durea mai tare si iti spun asta din proprie experienta.Anul trecut mi-am facut o gaura in urecehe cu un cercel de aur de-al meu iar apoi iti martusrisesc ca mi s-a cam umflat urechea.Totusi nu a fost asa de durereos ca si atunci cand mi-am pus cercel in buric.E adevarat ca mi-a fost frica si ca asta a amplificat durerea, dar... Funda?

| hanselsigretel a răspuns (pentru nataliaduchess):

Natalia, poti sa imi faci si mie unul in buric contracost, daca esti din Bucuresti? merci big grin

1 răspuns: