| anonim_4396 a întrebat:

Ce fa fac atunci cand imi vine sa mor.....de plictiseala? Si am si o gramada de teme pe cap dar nu imi vine decat sa stau ca o lenesa in pat cu leptopul in brate! straight face Dau o fundita happy

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Eu prefer sa dorm 2, 3 ore si apoi sa mananc, iar dupa ce amfacut toate aceste ma apuc de treaba in sine.Succes!

| MITITIK98 a răspuns (pentru daassh):

Ar fi o idee dar e deja tarziu si nu mai am timp asa ca am sa fac un efort supranatural si am sa ma scol din pat sa imi fac temele! laughing mersi oricum happy

| daassh a răspuns (pentru MITITIK98):

Nici o problema, oricand!

| MITITIK98 a răspuns (pentru daassh):

As face asta dar e deja tarziu asa ca am sa fac un efort supranatural si am sa ma ridic din pat ca sa imi fac temele! laughing mersi oricum!happy

5 răspunsuri:
| gabyB a răspuns:

Stai ca o lenesa in pat cu o carte buna in mana! big grin

| DMAlexa a răspuns:

Exact cum ai zis si tu : Stai ca o lenesa in pat si cu leptopul in brate. Cea mai buna varianta laughing