| psvita12345 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti singuri?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O baie fierbinte cu multa spuma apoi ma uit linistita la un film sau ascult muzica

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca sunt acasa intru pe internet, imi fac temele, desenez, ascult muzica, ma uit la TV, ma gandesc la anumite lucruri.
Daca sunt afara ma plimb, fac poze...
*-*

| MarianWLF a răspuns:

Pai eu unul, prima oara ma duc si imi fac ceva de mancare de obicei cartofi prajiti cu ceva carne, dupa aceea imi duc mancarea la calculator, ma uit la un film ceva in timp ce mananc.
Dupa aceea dau muzica mai tare in timp ce ma joc ceva, mai si injur cand pierd cu voce tare pentru ca nu ma aude nimeni laughing
Mai chem cativa prieteni cateodata.
Oricum cand sunt singur acasa nu irosesc momentul pe iesitul afara, incerc sa fac tot ce imi trece prin cap cant sunt singur, am timp sa ies afara si cand sunt parintii acasa.

| Mădă0611 a răspuns:

Curatenie, un dus, apoi ma uit la un film sau stau pe net.

| iusy98 a răspuns:

Citesc,ma joc la calculator, lectii etc

| beautifulpeople a răspuns:

Ascult muzica, ma joc pe net, ma uit la TV, ies afara, chem niste prieteni la mine etc.

| Nicki18 a răspuns:

Cânt.Ascult muzică.Mă uit la un film.

| Fluffy2 a răspuns:

Dau muzica la maximim, fac karaoke, dansez, ma uit la televizor, probez haine si mananc dulciuri laughing