| marialungu a întrebat:

Ce faceti voi in vacanta?love struck eu azi am ajuns acasa si m-am plictisit deja, am stat pe TPU, pe fac, pe mess, am mers afara si multe altele si imi lipseste scoala, acum depinde de voi? ce vreti sa realizati in aceste luni calduroase? dau funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| Măduuțaa a răspuns:

Pai,in Iulie o sa nasc,deci mai am vreo luna de relaxare. Vreau sa ma duc la mare,sa ma relaxez, sa stau degeaba cu sotul meu si sa ne uitam la filme, dupa ce nasc o sa ne ducem intr-o excursie cu familia la munte, sa stau cu fratii mei ( am 7, am mai ramas 7 in total eram 8 dar unul a murit,dar nu conteaza ),sa mananc multa inghetata,sa invat sa gatesc arabeste smug, o sa ma bronzez,ii invat pe copii mei sa desenezehee hee, o sa ma chinui sa nu ma plictisesc,o sa ies in parc cu familia, am sa invit o prietena la mine cand sotul o sa fie plecat cu serviciul smug smug, o sa ma duc sa culeg fructe de la plantatia parintilor mei, o sa inventez o reteta inovatoare de MilkShake, o sa slabesc putinhee hee si nu in ultimul rand o sa dorm!

1 răspuns:
| SweetSacrifice a răspuns:

Pai la mine este simplu.Chiar foarte simplu.
Eu am examene anul acesta, asa ca daca intru la liceul dorit (asta insemnand ca iau note mari in examene ) atunci te asigur ca nu o sa ma plictisesc.Prietenii,petreceri,nopti nedormite, sarbatoare etc. Daca nu intru la liceul dorit si intru la unul prost, atunci ...Vara mea e ca si terminata din punct de vedere al parintilor mei care sunt foarte exigenti. Probabil ca voi sta in casa si imi plang de mila...
Deci, acum depinde de ziua de sambata cand primesc rezultatele.
Spre deosebire de mine, tu ar trebui sa te distrezi.Cum sa iti lipseasca scoala? E imposibil.