| Angelindeed a întrebat:

Ce faci daca ti s-a blocat telefonul in timp ce isi dadea update si a ramas la 71% si scrie: nu veti mai putea porni dispozitivul daca il reporniti, dar nici nu mai misca de o ora procentul ala?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

În cazul ăsta te duci la o clinică gsm.

| Lioana a răspuns:

Ai rabdare si te asiguri ca telefonul are suficienta baterie si netul conectat. Vezi sa nu-ti fi cazut semnalul la internet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lioana):

Pai daca esti in recovery mode si flash-uiesti rom, sau instalezi din update, n-ai net oricum. si nici n-ai cum sa il pornesti, pana nu se termina update-ul happy

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Netul trebuia sa fie conectat permanent pana la terminarea update-ului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lioana):

Pe telefon sau pe pc?

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe telefon. Dar il intrebam pe titularul intrebarii, nu pe tine.