| 3YOyo a întrebat:

Ce faci sa-ti vina cheful de teme? laughing [Fundita]

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Iti pui muzica[la radio, kiss fm, radio zu etc], iti iei niste cola, cv cipslaughing si iti stingi TV-u... Eu asa fac. laughing si ce nu stiu sa fac ....la scllaughing

5 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Inchizi calculatorul si te gandesti ca daca nu iti faci tema iei nota mica si te apuciwinking

| HappyKiddd a răspuns:

Pai...poti sa asculti muzica in timp ce le faci... poti sa ti le faci la un coleg\a sau sa ti le faci la scoala. Poti sa te gandesti ca faci un concurs (sa nu te gandesti ca e tema). Daca te gandesti ca e pur si simplu o tema, chiar ca n-ai chef.Bafta!tongue

| FreePanda a răspuns:

Incearca niste muzica pe fundal in timp ce iti faci temele. Nu prea exista moduri sa iti vina cheful, poate doar daca incerci sa le faci cu cineva sau pur si simplu gandeste-te ca trebuie sa le faci.

| SlenderMann a răspuns:

Este simplu.Nu le mai faci acasa ci la scoala.

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Incearca sa le vezi ca pe ceva distractiv, iar atunci cand intalneste niste exercitii sau probleme care iti dau batai de cap NU renunta! Bafta la temelaughing Te rog fundita