| AndreRaluca a întrebat:

Voi ce faceti ca sa va vina cheful de invatat?

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Eu beau.

| IonelaMV a răspuns (pentru ZOZOKid):

Cel mai bun raspuns, ti-as da funda zau, de amuzament laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru ZOZOKid):

Buna astalaughinglaughing

| AndreRaluca explică (pentru ZOZOKid):

Meriti fundalaughing ne-ai amuzat pe totibig grin

12 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Pai... eu ascult muzica sau dau drumul la televizor de obicei pe un program cu stiri dau volumul mai incet si invat. Sau... deschid calculatorul si imbin placutul cu utilul, mai stau putin pe facebook mai invat putin.

| Xtadelo a răspuns:

Niciodata nu am chef.

| Niiiicu a răspuns:

Ma plimb putin si incerc sa dau la o parte tot ce ma poate disturba:pc, telefon, etc

| davidtm a răspuns:

Ce fac? ma gandesc la corigente=sa repet anu.mai bine inveti o ora decat tot anul..Asa e, nu?

| AndreRaluca explică (pentru davidtm):

Nu sunt in situatie de corigentalaughing nici pe departe

| Razvanp69 a răspuns:

Du-te afara...da 2 ture de cartier si gandeste-te ca daca nu iei nota buna o sa te puna maica-ta sa faci 4 ture.

Răspuns utilizator avertizat
| NopeCheers a răspuns:

Ma gandesc ca daca invat mai rapid am timp de jocuri mai mult bafta.

| IonutzBMBV a răspuns:

Buna intrebare! Bun raspuns ZOZO! Meriti funda!