| Yamx a întrebat:

Ce faceti ca sa va vina cheful de teme?

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salutări!
Păi, în vacanţă nimeni nu prea are chef de temelaughing Dar, eu de exemplu, îmi spun în gând că trebuie să le fac.Plus că după scap de grijă.

| pwp a răspuns:

Din pacate...nu exista niciun tratamenthappy
Ca ai chef, ca n-ai chef...trebuie sa le faci big grin

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Eu am ajuns la facultate si tot nu am reusit sa gasesc antidot pentru lene. Din pacate avem ceva in comun:lenea cronica.Necazul si mai mare e ca e netratabila!

| StilSanatos a răspuns:

Te apuci vrei nu vrei k nimeni nu are chef in vacanta.si cand te apuci te gandesti k cu cat termini mai repede cu atat te simti mai bine. te simti bine cand stii ca nu mai ai grija sa-ti rezolvi o tema, si k poti sa te uiti la un film de ex, nu-i asa?

| AlexCrb a răspuns:

Eu nu prea fac teme deloc. Totusi, atestatul la info l-am facut dupa ce am fost la o bauta cu prietenii. (adica eram varza!) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma imaginez cu 10 ani mai batran lucrand ca gunoier si fara liceu terminat, si imediat imi vine un chef nebun de teme.

| Cherilyn a răspuns:

Nu-mi vine niciodata cheful de teme, decat daca am de facut ceva interesant, pe care sa-l fac cu drag.
Le fac pur si simplu ca sa scap de ele, ca dupa sa am timp sa fac ceva care chiar imi placebatting eyelashes

| CreierSupersonic a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing

| JwcFree a răspuns:

Nu imi vine cheful de temelaughing)

| elenuta909090 a răspuns:

Poti sa te joci pe calculator in timp ce-ti faci tema sau cand nu ai ce face pur si simplu te apuci...

| deutza98ubire a răspuns:

Pai ma gandesc ca daca nu le fac nu prea mai ies afara sau ma uit la tv sau stau pe calculator asa ca le fac (chiar daca am sau nu chef) iar cand le termin am timp de orice vreai eu

| Moamamiamsifsa a răspuns:

Pai e bine pentru tine sa iti faci temele asa ca fale. Dar mai bine inviti un prieten/prietena si va faceti temele impreuna pentru ca e altceva cand va ajutati si socializati! Bafta la temehappy