| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa va vina cheful de teme?

6 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Ma gandesc la urmatoarele chestii:voi ajunge la un liceu slab, plin de vagabonti, unde nu voi putea invata nimic, nu voi putea ajunge la o facultate ca lumea si de aceea voi ajunge lefter.Tu fa-le.

| dodicuta a răspuns:

Mananc ciocolata! Elibereaza hormonul fericirii dupa ce o mananci.

| Mymiii a răspuns:

Este o mare realizare sa ajungi sa ai chef de invatat! laughing De obicei, ma gandesc ca daca imi scriu acum, scap mai devreme de tot chinul! Sau ca voi lua note mici, foarte mici si imi stric toata media!

| ChipDE a răspuns:

Eu nu mai fac teme de multi ani, dar ma puneam la birou si le faceam, ca stiu ca nu sunt prost si vreau un viitor sa am, iar daca nu iti faci temele iti iei note de rahat de la profi si chiar daca esti destept iti strici sansa sa ajungi mai departe. Nu faci teme, nu ai note bune, nu ai viitor frumos, muncesti ca fraierul pe salar de nimic. Fa-ti temele si apoi te vei bucura de viata. Mai ai nevoie de ceva?

| Comediantul a răspuns:

Suparati parinti...sti cum vrei sa te apuci de teme dupa aia.oho!

| Ionescu_Dan_Andrei_1989 a răspuns:

Nimic! Nici odata nu am chef de teme, dar trebuie sa le fac laughing