| Nguyen_Kanya_1994 a întrebat:

Ce facultate sa urmez? Trebuie sa aleg intre informatica (si sa devin programator) sau design grafic (web designer, graphic editor etc.)... Cu care credeti ca as iesi mai bine? Se cauta designeri grafici? Se plateste bine? Pe care sa o aleg? happy fundita MARE happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O alegi pe aia care iti place mai mult si la care te pricepi mai bine. De cautat se cauta ambele, conteaza cat de bine pregatit(a) esti

| milesmain a răspuns:

Fa ce iti place. Ambele sunt cautate.