| ayosmdk a întrebat:

Ce fel de personaliatea aveti?
Eu la scoala sau in oricare alt loc sunt prietenoasa... am energie, ma imprietenesc cu toti pe care ii vad, vorbesc cu profii de la egal la egal, fac glume, rad etc
In schimb acasa imi vine sa dorm toata ziua... nu imi place sa ies sa ma plimb cu prietenii... ma simt incomfortabil in preajma lor
Stau mai mult pe net, la tv ...sau repet la pian \ chitara
Nu stiu... ma simt ciudat acasa

Acum voi... cum va descrieti?
Si mai ales ce talente aveti? ( eu cant la instrumente si cu vocea ..si uneori compun cate o poezie doua dar foarte rar )

Răspuns Câştigător
| elenusa12 a răspuns:

Sunt un pic timida, aproape toti profesori ma simpatizeaza.

Acasa imi place sa stau mai mult pe mess, si pe TPU, nu prea imi place sa ies cu prieteni, prefer sa stau cu iubitul.

Sunt talentata la desen si cateodata compun poezi.

FUNDA?

| ayosmdk explică (pentru elenusa12):

Imi place de tine :X

7 răspunsuri:
| Andruțăă00 a răspuns:

La şcoală sunt puţin timidă,unii profesori mă simpatizează, toţi prietenii pe care îi am le place să stea cu mine deoarece sunt calmă tot timpul, mai fac câteva glume etc. Îmi place să stau pe net.Şi, bineînţeles pe TPU, chiar de nu am mai intrat de ceva timp. Talentul meu este puţin la desen şi la compus poezii. Fundă?

| ayosmdk explică (pentru Andruțăă00):

Wow. desen
Oh fir-ar
Daca-as mai fi avut funda ti-as fi dat...
vot! happy
Scuze! sad

| Taradata a răspuns:

Mie imi place sa'mi bat joc de ratati!winking
Talentul meu?! inca nu am!

| elenusa12 a răspuns (pentru Taradata):

Cred ca esti cam nesimtit cu ceilalti.

| Taradata a răspuns (pentru elenusa12):

Nu tiám cerut parerea...eu asa ma port fiindca asa trebuie sa te porti cu acele persoane false nu sa stai ca prostu' si sa te iei dupa ei...

| ayosmdk explică (pentru Taradata):

Ok copii Faceti-va un forum... nu va certati aici