| anss23 a întrebat:

Ce filme frumoase\haioase\interesante sunt in seara asta la TV? sau la ce va uitati voi?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Astazi pe Pro tv este un film numit,, Disparitia" cu Kurt Russell, Rick Sanders, Steve Waddington si presupun ca va fi interesant.Il urmarim pe acelawinking

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma uit la "Trasnitii" pe prima tv de la 22. 15 love struck rad cu lacrimihee hee mai ales episodul de aseara, acela cu lampa. happy.

| anss23 explică:

@lory 1995 m-am uitat si eu la filmul ala si a fost foarte tare.:X

| DeNyyy a răspuns:

Eu asta seara ma uit la mondenii pe prima tv la 8 jumatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 seriale aniela si cameleoni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este fermier caut nevasta e foarte haios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fermier caut nevasta