| ș53fan a întrebat:

Ce inseamna aceasta eroare:Failed to aply for payment? Am bagat lucky patcher in aplicatia cross stitch si cand vreau sa iau banuti apare asta! Stie cineva de ce si cum as pot sa rezolv?

2 răspunsuri:
| n3on0991 a răspuns:

Nu te aștepta să meargă pe orice aplicatie, doar jocuri. (Din cate știu). Și nu chiar pe toate merge hack doar unele, bafta! Sper că te-am ajutat și că merit o funda.

| ș53fan explică (pentru n3on0991):

Pai stii a m mai facut asta mai de mult si atunci puteam sa iau banuti...Am sa incerc ss iau o versiune mai veche a lucky patcher! Poate asa o sa mearga!