| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca ea are iubit so vorbeste cu tine,mi-a zis ca la prima ocazie ma va musca,uneori imi da senzatia ca vrea sa fim iubiti desinare prieten,alteori imi da senzatia ca nu,ce naiba ar trebui sa fac? Vrem amandoi sa ne vedem, prietenul ei e rece cu ea, ceba sfaturi?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ORi relatia e pe sfarsite si cauta deja pe altcineva ori e genu ala care umbla din floare in floare si cauta o distractie temporala (tu)

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Nu am nimic impotriva cu nici o varianta rolling on the floor))

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Then go for it

| RAY a răspuns:

Poate face misto de tine, cine stie, poate nu are iubit si glumeste

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sa stii ca e posibil sa nu aibe iubit, dar vreaa si ea sa vorbim

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa le iei mereu in serios, posibil esti la inceput, nu sta dupa fundul ei doar, vb si tu alte fete astfel eviti zona prieteniei, nu sta niciodata intr o fata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sa stii ca asa e

| addy200 a răspuns:

Eu întotdeauna am gândit așa : Dacă o fată are prieten și mai vorbește cu altcineva ( acel cineva să zicem că sunt eu) și dacă ea se desparte de iubitul ei și eu vreau să o combin, cu siguranță nu se va limita doar cu mine și îi va trebui încă pe cineva exact cum a făcut și cu fostul. Deci mare grijă cu fetele că sunt FOARTE șmechere, nu toate..doar 98%winking succes

| Valentina400 a răspuns:

Buna! Gandeste-te! Daca ea are prieten si face aceste lucruri inseamna ca nu este o fata serioasa.Si daca va fi cu tine, va face la fel cu altul, asaca eu zic sa o ignori.

| Hellobello a răspuns:

Intreab-o care-i treaba, nu e ok ce face daca are prieten. Il minte si pe el, se minte si pe ea si te minte si pe tine. Daca are prieten ar trebui sa nu mai fie asa " prietenoasa " cu alti baieti. Depinde si de raltia voastra dinainte de a avea ea iubit, daca erati prieteni apropiati sau doar asa niste amici. Poate nu simte pentru iubitul ei mare lucru si nu prea o intereseaza pentru ca daca il iubea cu siguranta nu mai spunea lucruri de genul "cu prima ocazie te musc" unor baieti. Parerea mea

| anonim_4396 explică (pentru Hellobello):

Frt din partea mea poate sa l lase pe el, il si bat nu i problema, idee e ca relatia lor e cam rece intre ei si nu mi-a zis chiar asa, mi-a spus "daca am ocazia te musc" si eu cam vreau, mai vrea ca noi doi sa ne vedem, suntem la acelasi liceu si ne stim de 2 zile laughing)) vreau sa stiu daca am sanse la ea, da mi o pararere