| d2i2n2 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi gandaci?

Răspuns Câştigător
| MeddyMaddy a răspuns:

1. Gandaci
A visa gandaci care se urca pe tine inseamna ca vei trece printr-o criza financiara Daca omori gandacii situatia financiara va deveni mai buna.
2. Gandaci
sau viermi de vei visa, castig inseamna.

iar pentru alte vise te poti uita aici http://www.visele.ro/

| d2i2n2 explică (pentru MeddyMaddy):

Mai demult am visat gandaci multi prin preajma mea intr-o casa pustie eram cu o prietena, iar dupa m-am enervat destul de tare am tipat si i-am si omorat pe toti laughing

4 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Bine de tine. Inseamna ca acum ai situatia financiara mai buna.batting eyelashes S-a indeplinit?

| d2i2n2 explică (pentru MeddyMaddy):

Da,cred ca s-a indeplinit.dar visul ma ingrozit laughing

| Danny37 a răspuns:

Aparitia gandacilor in vis prevesteste neplaceri si lucruri deosebit de dezgustatoare care iti vor tulbura viata de zi cu zi. Gospodaria va avea de suferit din cauza neglijentei si pot aparea chiar cazuri de imbolnavire.

Informatie luata dupa http://www.cevisezi.ro/category/dictionar_vise/1859/Gandaci