| Markusfrtt a întrebat:

Ce inseamna factura ectronica? Am facut o comanda la altex pe site. eu am bifat ca plata sa se faca prin numerare la livrare adica ramburs. Chestia e ca am primit mesaj de la iei cum ca comanda s-a facut, dar plata se fa face cu factura ectronica ceva de genu, Puteti sa ma lamuri si pe mine cum se face sau ce este?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Atunci cand vine curierul vei semna pe un dispozitiv electronic si in mana primesti o hartie cu pretul produsului si adresa ta numarul tau de telefon, si denumirea firmei care ti l-a trimis

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa platesti prin card bancar sau faci o transferenta la contul lor de la banca unde ai contul

| Markusfrtt explică (pentru mgtow):

Pai eu am dat sa platesc la sosirea curierului adica Numer la livrare

| mgtow a răspuns (pentru Markusfrtt):

Atunci cand vine curierul vei semna pe un dispozitiv electronic si in mana primesti o hartie cu pretul produsului si adresa ta numarul tau de telefon, si denumirea firmei care ti l-a trimis