| Secret5 a întrebat:

Ce înseamnă influencer? Că tot aud termenul asta in ultimul timp!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Influencer= o persoana care influenteaza o alta persoana sa faca anumite chestii. De exemplu, cum sunt vloggerii: ei au popularitate, si puterea de a influenta o comunitate intreaga. De obicei, cam tot ce fac ei, tindem sa facem si noi fiindca suntem influentati; atat bine, cat si rau, depinde si ce fel persoana esti: daca poti fi manipulat usor

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Unul care are mare popularitate in mediul online și influențează lumea cum sunt bloggerii, vloggerii etc

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O persoană foarte populară și influentă în social media.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de Selly?