| yyyyy a întrebat:

Ce inseamna labi? am auzit ceva de niste bubite in zona genitala pe albi. deci ce inseamna? am 14 ani si nu stu

3 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Cum dumnezeu sa-ti raspund la intrebare.deci nu am cuvinte sa-ti descriu ce sunt alea, nu stiu cum sa o fac[ce aiurea ma simt.]. Cauta pe net singurica mai bine:p

| InviSiblE_8500 a răspuns:

Formație caracteristică florilor unor plante alcătuită din petale dispuse sub forma unor buze, restul o sa afli peste cativa ani laughing

| marius_2865 a răspuns:

Cauta pe google !