| Miirra a întrebat:

Ce înseamnă mai exact dacă Primești o notificare de la Instagram "O persoana pe care s-ar putea s-o cunosti, este pe Instagram"?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa, sunt enorm de multe mesaje, care nu inseama nimic, doar ca sa-ti atraga atentia, sa petreci cat mai mult timp pe Instagram.

| Nirvanaaa a răspuns:

O persoana pe care s-ar putea sa o cunoști e ori una din lista ta de contacte, ori una pe care multi din cei urmăriți de tine, o urmăresc.

| Miirra explică (pentru Nirvanaaa):

Deci nu înseamnă ca acea persoana s-a și uitat pe profilul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica una din persoanele din agenda ta de contacte telefonice si-a creat cont de Instagram iar tu esti instiintata de acest lucru.

| Chmdgkzglzgjztjxhkx a răspuns:

Uneori sunt persoane de la contactele tale sau persoane pe care contacted tale le urmaresc