| IrishCream a întrebat:

Ce inseamna pentru voi perioada adolescentei? puppy dog eyes funda la cel mai frumos raspuns! :X

Răspuns Câştigător
| Milayaa a răspuns:

Perioada adolescentei e atunci cind ti se intimpla cele mai frumoase lucruri:prima dragoste, aventuri fara de folos, sigur ca sunt si clipe mai grele dar asta e..adolescentii sunt de neinteles (ma stradui sa nu fiu asa dar nu se primeste big grin)
e ceva frumos, etapa spre maturitate, acum intelegi care sunt cele mai importante lucruri in viata si chestii din astea, insa nu toti asta inteleg big grin
ceea ce vreau sa spun e ca e o perioada tare mare si plina de schimbari happy

10 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Coșuri laughing))

| IrishCream explică (pentru Epigonul):

laughing) asta ma descrie pe mine!

| ORDKEO a răspuns:

Perioada in care ne manca pielea.

| diditza23 a răspuns:

Pentru mine a insemnat trecerea de la "hai afara cu papusile" la " hai afara la agatat" sau hai la un suc, iesiri cu prietenii etc happy. oricum o perioada f frumoasa

| IrishCream explică:

O descriere a adolescentei!

| Clllaudiaa a răspuns (pentru IrishCream):

Pai e am faut o descriere sper sa-ti placa..Eu asa vad adolescenta acumhappyO zi buna!

| IrishCream explică (pentru Clllaudiaa):

Da,am zis pentru toti! O sa mai astept sa vad si alte raspunsuri si pe urma dau funda! O zi buna si tie! happy

| giucu a răspuns:

Pentru mine adolescenta inseamna o schimbare total radicala di toate punctele de vedere orice persoana o sa ajunga la stadiu de adolestent. cand esti adolescent deja ai mai multe oobligatii, de la 18 ani deja esti majorlaughing

| Clllaudiaa a răspuns:

Pentru mine perioada adolescentei inseamna cei mai frumosi ani din viata oricarui om..Pentru ca in perioada asta iubim cel mai mult da si suferim...Noi ne dezvoltam mintal cat si emotional...Dar adolescenta are si partile ei proaste cu piedicile ei:fumatul, drogurile si multe altele.Ca sa trecem peste piedicile astea trebuie sa avem alaturi pe prieteni nostri.

| adolescentacool a răspuns:

Nu e ceva frumos dar nici urat mai devreme sau mai tarziu toata lumea trece prin asa ceva