| loredanalorena a întrebat:

Ce jocuri de copii siti? Nu vreau gen baba oarba,fata ascunsela sau din astea. Vreau sa aflu jocuri care se jucm de mult sam care nu se mai priactica prea des gen omul negru,telefonul fara fir, matele incurcate, elastecul...ce mai stiti voi! Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Printi si printese cum se joaca: se fac doua randuri, unul cu fete si unul cu baieti. Apoi in ordine fiecare baiat se duce la o fata oarecare si ii intinde mana ca sa o ia. daca fata nu vrea ii arata funduletzul. Daca accepta ii da mana. Apoi urmatorul baiat si urmatorul pana cand se termina jocul. Jocul se termina cand mai raman o fata si un baiat. Acestia vor primi palme la funduletz de la ceilalti jucatori