| RoxiGirl a întrebat:

Ce limba straina imi place mai mult?

funda daca ghicesti

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Iti place engleza dar ai vrea sa inveti italiana si germana...germana pentru ca mergi in Germania in orasul copiilor unde te angajezi. faci afaceri mergi la magazine ca o viata a adultilor te invata cum sa procedezi in viata...

6 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Aici nu este un site de ghicitori. Fara suparare, insa de multe ori li s-a atras userilor atentia despre acest lucru. Pune si tu intrebari la care chiar sa iti poata da cineva un sfat, nu doar sa iti scrie ca sa nu te plictisesti tu.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Nu ma intereseaza!winking

| mada00madalyna a răspuns:

Turca laughing glumeam presupun ca engleza deoarece este cea mai utilizata pa-pa

| laura_7620 a răspuns:

Franceza,indana,germana,japoneza?

| anonim_7176 a răspuns:

English?

| Corynaaaa a răspuns:

Pasareasca! laughing