| RAY a întrebat:

Care limba straina va place mai mult?

26 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Ca toata lumea de pana acum, limba engleza.

| thegatekeeper a răspuns:

Germana, finlandeza, maghiara si engleza. Nu prea imi plac limbile neolatine, cum ar fi italiana, spaniola sau franceza. Pur si simplu nu imi place cum suna.

| Grimmjow69 a răspuns:

Engleza,am invatat-o mai bine din jocuri decat la scoala oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer sa fiu cel mai mult limba franceza, dar si engleza, italiana, maghiara.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Engleza e preferata mea, cea care o detest si o urasc este Franceza.

| RAY explică (pentru ReusxD):

Si eu la fel

| ReusxD a răspuns (pentru RAY):

Ok

| EvangelineDS a răspuns:

Finlandeza si germana.

| ConducereaLumi a răspuns:

Am 2 Engleza (care o place toata lumea) si Greaca big grin nu stiu da greaca ma atrage cumva

| BlackChocolate1 a răspuns:

Engleza. happy

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Franceza.

| FuckSchool a răspuns:

Engleza desigur.

| ionut258 a răspuns:

Englezahappy

| OlariuRox a răspuns:

Engleza.

| DownTheStairs a răspuns:

A mea engleza, dar a ta?

| RAY explică (pentru DownTheStairs):

Cand eram la scoala nu prea imi place engleza asta si pentru ca nu prea preda bine, acuma iubesc engleza, gandesc in engleza cand sunt fericit ma bucur in engleza pur si simplu iubesc engleza mult, dar si spaniola imi place pe care o si stiu la nivel de incepator

| CalinBerindean a răspuns:

Ce fel de intrebare este aceasta, TPU este sa pentru a ajuta oamenii nu pentru a interba care este limba noastra straina favorita.

Si sa iti raspund la intrebare, limba mea preferata este engleza.

| BluishAngel a răspuns (pentru CalinBerindean):

Se pot posta si intrebari conversationale.De aceea exista si categoria "Conversatii", doar ca el a gresit categoria.

| RAY explică (pentru BluishAngel):

Am geresit eu categoria cand am pus intrebarea

| Mihai11 a răspuns:

Clar engleza.

| Danutzul2000 a răspuns:

Englezabig grin

| b3nNy07 a răspuns:

Engleza

| alexantohi a răspuns:

Pai mie imi place lituaniana

| PinkBlue05 a răspuns:

Franceza dar si engleza.

| eusuntsori a răspuns:

Germana big grin