| XxDyaxX a întrebat:

Ce mancati voi in pauza mare, la >scoala?:

6 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Cate o pizza din aceeea ranceda pe care o incalzeste tipa care vinde la cuptorul cu microunde laughing

sau VEEEEEEsnicul corn insiropat

sau un hamburger din acela sec, doar cu o chiftea, dar in chimb mustar cat cuprinde ce de abia iti intra pe gatsad

iar ca desert : CEVA NOU! de cateva zile s-a adus la noi la scoala niste prajiturele miki, mnu stiu cum se numesc, sunt ca un fel de ecleruri la gustwinkingSi ar fi si mai bune daca nu ar mai baga si mierea aia in ele! sad Chestia aia cleioasa strica totul! Nu-i de mirare ca nu le cumpara nimeni!sad

Mdah...si cam asa se explica de ce majoritatea copiilor ies din scoala sa-si ia mancare de la alte magazine...happy

Eeeeeeehhhhh sau veeeeeeeeeeeeeeeeesnicu pachetel trimis de parinti care mereu pastreaza ideea de "surpriza". Deoarece nici o data nu stii ce e in el, iar de obicei surpriza se tremina cu un oftaaaaat luuuuuuuuuuuuung...

mnah!

Sa privim partea buna a lucrurilor.La scoala(cel putin al mine) au inceput sa se aduca mere cu buscuiti. Ei bun! In primele zile au mers.Era ideea de nou. Dar dupa aiaaa...au servit pe post de ghiulele sau mingi de fotbal intre baitei.Deci, gata si cu merele!
Eh' las'! Ca oricum erau nespalte! Mareeee pierdere!laughing

Cat despre biscuiti?! Directorul a hotarat ca pierdea prea multi bani cu ei, asa ca...nu mai primim nici de aia.

Pffff...

Dar in schimb primim...CORNUUURI!

Mdah! Cornuri...Toti au fost extrem de incantati( bineinteles crezand ca sunt cu ciocoltata) Dar crudul adevar n-are liniste nici o data!

Si in fond daca ne gandim bine cine mananca paine goala?!
E cumplit! Sa fim seriosi...
Asta-i viata?!

| cosmin2221 a răspuns:

Sanwich cu muschi file si margarina philadelphia e delicios happy

| AnemonaP a răspuns:

Eu nu tin cond de pauza mare sau pauza mica si de obicei i-au la scoala:corn, biscuiti, sanwich cu mezeluri, pufuleti etc.

| Loryoficial a răspuns:

Un sadwish pe care o inpart cu 3 fetestraight face
deja m-am saturatcrying toate de la mine manca!

| Ionut_8418 a răspuns:

Noi In pauza mare, rabdam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placinta, pufuleti sau viva laughing