| UatDăFac a întrebat:

Ati citit vreo chestie despre care sa va vina sa spuneti, dupa aia, ca v-a schimbat viata? Ati scris vreodata ceva sperand ca macar un om care va citi ce ati scris o sa aiba senzatia asta, ca textul pe care il citeste i-ar putea schimba viata in mod radical, ca nu va mai fi niciodata la fel dupa ce va termina de citit? Just asking.

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Da, eu am citit. iar de atunci am invatat ca nu trebuie sa fii geniu ca sa retii, ci doar trebuie sa vrei asta!

| UatDăFac explică (pentru ÐÿÅ):

Spune si CE ai citit ca sa iti dai seama de asta?happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai am citit o compunere facuta de o fata laughing