| Aly07 a întrebat:

Ce module trebuie sa dau la Ecdl pentru a nu mai da competentele la bac-ul de informatica?

4 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Http://www.dualis.ro/
Dai la SIMULĂRI ECDL și vezi cele 7 module..alea trebuie să le dai

| Aly07 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Stiam ca sunt 7, dar am auzit ca pentru a nu mai da competentele sunt necesare numai 4 dintre ele.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Aly07):

Nu, trebuie să le dai pe toate și plus de asta sunt și scumpe...

| Hantea_Ralu_1994 a răspuns:

Is 7module:CONCEPTE GENERALE,utilizarea computerului si organizarea fisierelor,microSoft WORD, aplicatia MicrSoft EXCEL, aplicatia ACCESS, Power POINT, informatie si comunicare