| SplashFire a întrebat:

Ce o sa va spun acum nu mi s-a intamplat mie, ci verisoarei mele care este clasa a 8-a. Ea e mai irascibila din fire, dar cand intri mai mult in ea e chiar foarte buna prietena. Ei bine, ea s-a certat cu cea mai buna prietena a ei, care acum o barfeste si i-a intors pe toti colegii impotriva ei. Acum o supara si o necajesc. Ea mai are doar 2 prietene cu care sta si ii e frica --ca si ele o sa o lase. E foarte trista. Nu stiu ce sa fac o sa ajut. I-am zis sa ne intalnim sa mai vorbim (stam la cateva statii distanta si vorbim pe mess) dar nu e in stare (gen nu are chef). Doar n-o sa iasa cu ochii umflati afara. Deci ca sa formulez totul ca o intrebare: Ce ar putea sa faca, sau ce as putea eu sa fac sa o ajut? Ms daca ati citit :O3

1 răspuns:
| rlk1234 a răspuns:

Pai.aia nu era o prietena adevarata asta eclar pentru ca o prietena adv nu ar face asa ceva nici daca sar certa.si nu stiu ce ar putea sa faca e o situatie complicata.cred ca ar trebiui sa le explice celorlalte fete ce s-a intamplat si ca daca s-a certat cu ea nu trebuie sa nu mai vb nimeni cu ea>sper ca ai inteles ce am zislaughing...noroc! funda?