| Maximus_7522 a întrebat:

Ce parere aveti de fratii romani din basarabia?
Coment Plizzz!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Păi dacă sunt fraţi sunt fraţi! Si cu bune şi cu rele suntem fraţi. Am fost în vizită acolo şi m-am simţit extraordinar. Sunt oameni harnici şi primitori. Singurul lucru negativ este faptul că la unii mai în vârstă a prins propaganda comunistă care le-a inoculat ideea că moldovenii sunt moldoveni iar românii sunt altă naţie... Aberant, nu?

3 răspunsuri:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Hi imi faci da imi promity ca nu te bagy pe el vr asa:numele geaninasik si parola printesica

| Marius_1903 a răspuns:

Sa ii chis in freza

| LESSY8 a răspuns:

Eu, personal am o părere foarte buna!