| Maximus_7522 a întrebat:

Ce parere aveti de fratii romani din basarabia?

4 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Uitata la tine in primul rind si mai apoi sa comentezi, al doilea rind nu e basarabia este republica moldova, asa ca gura mica si uitate la problemele voastre sociale din Romania, ca nu sinteti mai de treaba

| agent003 a răspuns:

Iaca asta e problema voastra, niciodata nu va uitai la voi, criticati pe altii,

| basexcu a răspuns:

Beau cam mult!

| Sabina_4210 a răspuns:

Intai ca sa va faceti parerea despre noi pe net, faptul ca nu ne cunoasteti si vorbiti prostii despre noi pe net as propune sa faceti o vizita in Rep.MD la noi, atunci sa va dati cu parerile.