| cristian232323 a întrebat:

Ce parere aveti de iubitele pe care ti le faci de pe un joc sau de pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai si alea sunt tot oameni nu? O parere buna.
Daca va cunoastesti de mai mult timp si va intelegeti, va placeti, va stiti si din poze sau web, conveniti sa va si vedeti, altfel nu e nici un iubit sau iubita.

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Depinde de cât de sincere și serioase sunt. Depinde, de unde sunt. Așa cum sunt "lover boy", așa sunt și "lover girl", fete care doar storc banii fraierilor!
De evitat, fetele cu pozele retușate, poze cu diverse animale, plante.
Evită o implicare emoțională prea mare!

| Sofer a răspuns:

O parere destul de buna. Pentru ca sunt sanse sa iti placa de persoana aceea si ea la fel si soarta o sa faca sa va intalniti in real.

Răspuns utilizator avertizat