| zuzu_1842 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele obsedate de hi5?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Se vor vindeca toti cu trecerea timpului si prin maturizare. Altii mai tineri si curiosi le vor lua locul.

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mie mi se pare o pierdere de timp, sa stai sa dai la comenturi si sa astepti in schimb si tu. Unii mai si zic: te astept si pe la mine laughing.

Bineinteles trebuie sa-i spui cat de tare a iesit in poze ( unele modificate de unii), cat de cool, simpatic, sweet, traznet este.

Si eu am avut recunosc, pana am constatat ca e aiurea, mai ales cu topul de friends... daca te are cineva sa-l pui si tu, mai apar discutii gen: vaii tu nu ma ai pe mine...sau ma ai al 3-lea, eu te am primul.Mda o pierdere de vreme. Daca chiar esti pasionat de poze, eu zic ca poti sa le pastrezi pentru tine nu sa le pui pe hi5 sa la vada o lume intreaga.

Nu stiu, asta e parerea mea.Fiecare cu mentalitatea lui.

| JackieSue a răspuns:

Pai ce te doare pe tine? Ca doar nu o sa ai tu probleme cu ochii in locul lui.
Parerea mea e ca se simt singuribig grin

| dulshe a răspuns:

De hi5? Mai bine de commurile din hi5laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ce face lispa atentieilaughing) am si eu cont!laughing

| greg a răspuns:

Si eu eram obsedat de fifa...asa ca n-am nicio parere.

| larisa_8487 a răspuns:

Superficiale!

| Princessee a răspuns:

Mie una nu imi place, si nici nu am cont.
Cat despre persoane, ma abtin.

| madonica a răspuns:

Eu nu ma numar printre aceste persoane dar pot sa iti spun ca cunosc asemenea persoane si nu e chiar recomandat sa iti ocupi timpul numai pe hi5.Parerea mea

| amberjuly a răspuns:

Is obsedate laughing

| mya_4475 a răspuns:

Am si eu cont pe hi5 dar totusi mi se pare aiurea, e o pierdere de timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se simt singuri un ***laughing. Scuze de expresie blushing. Am si eu cont pe hi5 inainte de asta aveam fosrte multi prieteni cu care ma intelegeam super. Asa ca nu se simt singur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soramea e obsedata de hi5!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cata prostie poate sa fie p hi5. candyGirl18 bine ai spus. ce e asa special nu stiu. mai nou vin pe la mime niste pici sa le fac si lor hi5. Sa fim seriosi... Hai ca poate el a fost conceput pentru a face bine, da mai mult rau a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca unii sunt atat de prosti si obsedati de hi5(nu discriminez dar mai mult fetele) incat s-ar lasa prostiti si daca ar pune astia taxa de folosire hi5 ei ar plati.straight face

| emma07 a răspuns:

Pt mine intra in categoria pers blocate in realitatea virtuala, compenseaza anumite inadaptari sociale prin obsesia pentru hi5

| ingerasfarapereche a răspuns:

Ciudati!