| MarYoBenucci a întrebat:

Ce parere aveti de studentii aia care au transat un rrom? i-a sa vad ce m-ai ziceti acum de romani

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pacat...copii necontrolati, adolescenti rebeli si in final tineri dezechilibrati mintal, gata oricand sa omoare pentru bani fara a se gandi la consecinte.
Cum poti sa transezi un om, cu atata sange rece...si restul tacamului... te intrebi, oare au facut pentru prima data acest lucru? Daca mai au "la activ" si alte asemenea oribilitati?

daniela
| daniela a răspuns:

Nebuni... dezechilibrati psihic

| Casiana a răspuns:

Nu sunt rasista.Toti suntem oameni, toti facem greseli...Doar ca unii sunt inconstienti...Indiferent de etnie, pot exista persoane care au un dezechilibru psihic! Parerea mea...

| sorin a răspuns:

Au avut motivele lor.

| MarYoBenucci explică:

 Dmonik asa este... vorba de oameni. dar romanii nu vezi ca mereu spun ca sunt sfinti si ca: numai tiganii sunt de vina in tara asta ...omor,fura,si asa m-ai departe .cum am m-ai spus ce fac romanii fac si tiganii

| iulia_5454 a răspuns:

Nebuni, si-au distrus vietile si lor si familiilor.pacat de tineretea lor.alti tineri sunt bolnavi si isi doresc cu disperare sa traiasca, sa iubeasca, sa fie impliniti, iar ei vor infunda puscaria, iar daca vor mai iesi de acolo va fi la batranete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un dezechilibru psihic, sete de bani, neîmplinire emoţională.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardatzi [parerea mea ]!
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

adica ce? tiganii nu da cu shiuriu? lasa bine i-a facut, om in toata firea mergi la orale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vroiai sa primesti raspunsuri de genul: romanii sunt criminali, romii victime...sau cum? Pai, problema esentiala este etnia? Sau nivelul studiilor? E vorba de Oameni!
Te inseli amarnic sau ai pus gresit intrebarea... miezul este sanatatea si echilibrul mintal al celui/celor care comit asemenea gesturi, cauza se afla probabil undeva in trecutul lor.
Ca sa raspund la intrebare... mi s-a parut oribil, un gest care nu poate fi in niciun fel justificat!