| AdelaAde7 a întrebat:

am o curiozitate. am vazut o fata pe facebook acum cateva zile si am ramas uimita cand am vazut ca are cate 30.000 de like-uri la poze, este o fata draguta dar nu exagerat de frumoasa. Inteleg sa ai multe like-uri dar asta devine ciudat laughing nu vreau sa o intreb pe ea pentru ca nu o cunosc doar pur si simplu vreau sa stiu cum este posibil asa ceva? Adica na, nu e vedeta nu nimic laughing sta cu like-urile la fel de bine ca Antonia. Nu sunt invidioasa sau ceva, nu am nimic cu fata nici nu o cunosc doar ca mi se pare putin ciudat thinking. Multumesc mult :* Funda.

Răspuns Câştigător
| Alexandru009009 a răspuns:

Ar fi 2 cauze:
1.Like Hack(Un fel de program care te ajuta sa ai foarte multe like-uri si asa le-a strans)
2. Poate are multi prieteni(Nu chiar 30000, dar ea dand de veste prietenilor ei, prietenii ei au dat veste mai departe si tot asa, pana s-au strans atatea, oricum nu e nimic interesant sa ai atatea like-uri)Degeaba ai 30000 de like-uri pe "pile", decat 150 adevarate:*

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Am vazut si eu cazuri ca acestea.Probabil are hack sau are multi prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori are "Like hack", ori este foarte populara si are multi "fani" laughing

| PatrisuK a răspuns:

Poate are multi prieteni

| AdelaAde7 explică (pentru PatrisuK):

Maximul de prieteni pe facebook este de 5000, deci nu...

| GameMasterDark a răspuns (pentru AdelaAde7):

Deci cui ii dai funda?

| GameMasterDark a răspuns:

Poate sa faca ia sa curga asa like-urile ca prin minune cu like hack