| KikiRiki98 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian Tutu care a caastigat romanii au talent? Eu l-am votat si cred ca merita:*voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Sunt de acord dcu tine, Si eu l-am votathee hee. Sincera sa fiu, mi se pare ca are talent presa mult incalaughing, si canta si compune si danseazahee hee. Hai sa spunemc a a canta rap este ceva mai usurel, pentru. cei ce au voce, insa celelalte doua pe mine m-au impresioant la maxim. Maroitsa sa castige, si spun asta chiar daca o sa primesc la stupizi cu miile, insa imi sustin parerea.

11 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Dragutzicaa kiss si Hristos a inviat kiss. Daaaaa el a meritat din plin.eu l`am votat de 3 ori :X Ma bucur fte tare ca a castigat :X Paste fericit kiss [cat a mai ramas din el laughing ] Numai bine big hug Pupici kiss pa`pa

| Fineness a răspuns:

Trebuia sa castige Narcis-are o super-voce

| pryncesSs a răspuns:

Merita sa castigee! :X:X
Si eu l-am votatt \:d/

| DeeaLove4 a răspuns:

Hi:*
Pai chiar merita si acum pe buna dreptate:X
Melodiile lui chiar m`au impresionatday dreaming
Acum fiecar cu parerea luibig grin
Eu sincer cred ca merita dar as fi vrut sa castige Rebecaasad
Dar asta este!

Bafta:*

| Biiiiiia a răspuns:

Pfff...este a 4 sau a 5-a intrebare de acest gen la care raspund.Iti voi spune si tie ceea ce le-am spus celorlalti:

Eu una sunt fericita ca a castigat Adrian.Si nu pentru ca avea nevoie de bani, sau pentru ca e orfan, sau pentru ca era frumos, ci pentru ca in primul rand are voce, in al doilea rand stie sa transmita mesajele sale prin cantece.
Nu spun ca Iustin,Rebeca,Medea,Ballance si restul concurentilor nu au talent, toti participanti au avut/au un talent al lor, dar Adrian stie sa transmita mesajele sale prin cantecele pe care le compune chiar el.E mare lucru sa faci asa ceva, nu e atat de usor pe cat cred unii.
P.s: Si eu l-am votat :*
Byelove struck

| briana a răspuns:

Sh eu cred ca a meritat sa castige de fapt toti cei 12 concurenti ar fi meritat sa castige un premiu pentru ca toti au muncit ff mult. Felicitari Adrian Tutu.

| natalyia a răspuns:

Nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate a fost cel mai tare bine ca si ce-l care a cantat opera avea talent dar mai bine adrian tutu.

| COLLETE_3622 a răspuns:

Mie imi place de Tutu Adrian si am tinut mult sa castige pentru ca m-a impresionat povestea lui.A meritat sa castige finala.

| Biby11 a răspuns:

A meritat din plin toate voturile oamenilor...eu asa cred:X:X:X:X

| daya_6887 a răspuns:

Si eu l-am votat pe Tutu Andrian este foarte tare bv lui ca a castigat!