| Maariiaa97 a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul foto Olympus E-PM1? Ce ziceti de optiunile lui, de obiectiv/e etc? Multumesc! (dau si mult dorita funda)

2 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Am acest aparat foto si este simplu de folosit si neaglomerat de fel de fel de butoane! Are un vizor si o camera ff buna! eu ti-l recomand! Olympus este una din cele mai bune firme de electronice!

| Maariiaa97 explică:

Si fotografiile le face bune, clare? macro cum e? si se poate compara cu un dslr? iti dau fundahappy