| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu ochelari de vedere? Ar putea fi asta un lucru care te face respingator? Port ochelari de vedere destul de moderni ca am miopie si ma gandeam si eu ca asta ar putea sa ma faca respingator.E asa?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ

Nu, in niciun caz... daca stii sa-ti alegi o pereche de ochelari care sa te avantajeze atunci nu o sa arati deloc respingator cu ei, din contra, poate ca o sa arati chiar mai bine, cine stie?

Eu unul am ochelari de vedere, ma descurc si fara ei insa de obicei ii tin la ochi intrucat imi place mai mult cum imi sta cu ei. Asa m-am obisnuit.

Daca ai niste ochelari din aceia de batranei atunci da, s-ar putea sa te faca sa arati un pic mai nasol dar daca stii sa-ti alegi niste ochelari care sa te avantajeze atunci in niciun caz nu o sa te faca respingator.

Bafta!✌

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

Mersi.N-as putea sa port de aia care poarta batranii.Ai mei sunt destul de moderni.

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Atunci mai mult ca sigur nu ai de ce sa te simti stanjenit. Multa lume poarta ochelari, este normal... Fetele nu tin cont de asa ceva...se uita ele la corp din cand in cand dar nu o sa te judece intrucat porti ochelari.Nicio fata nu este chiar atat de absurda. Ma bucur ca te-am ajutat!
Succes!

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, lool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invidiez, vreau si eu! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plac baietii cu ochelari, plus ca daca iti trebuie, nici nu ai de ce sa-ti pese daca arata bine.
Mie una imi plac ochelarii de vedere

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Baietii cu ochelari mi se par oameni normali nu montrii. Atat timp cat exista dragoste adevarata, ochelarii nu conteaza. Mie chiar imi plac barbatii cu ochelati. happyBafta!

| Shriti a răspuns:

Nuu, deloc!
Din contra, daca ochelarii sunt alesi bine pot chiar sa te faca mai elegant, mai atragator. Depi de doar sa nu iti pui unii cat toata fata de mari, ci asa, de calitate...