| GrigoreTiberiu a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu par lung?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este ok, dar nu foarte lung ca va confund cu fetele si ma uit dupa fundurile voastre

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Patesc... laughing

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Sti sunt confunz man, acum cateva zile am cunoscut pe cineva nu stiam ce e vorbesc serios, era baiat de 15 ani asta dupa ce mi-a spus numele lui, macar sa stiu daca e fundulet de fata sau baiat

| Nemessys a răspuns:

Nu am nimic cu ei. Daca lor asa le place atunci bravo lor. Sunt si unii la care nu le sta bine cu parul scurt deci. fiecare dupa preferinte.

| MaliciousDeath a răspuns:

Am trecut pe langa un tip zilele astea pe strada cu parul pana in zona soldurilor, impletit intr-o coada. si mi s-a strecurat in creier. Chiar avea par frumos/ingrijit, nici nu mai stiu daca i-am vazut fata. Dar am vazut si indivizi cu par lung neingrijit, acolo doar ...eh. Poti sa tragi o concluzie.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei.Depinde si de cât de lung au parul.

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Depinde de ei de caracterul lor si de felul cum se imbraca. Iti trebuie un anume stil si personalitate pentru a putea avea parul lung baiat fiind.

| GrigoreTiberiu explică (pentru Raspunsurisincerepttn):

Ma refer la metalisti

| Raspunsurisincerepttn a răspuns (pentru GrigoreTiberiu):

Sunt de treaba trebuie doar sa te intelegi tu cu ei