| Crissbaby a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexuali? pro sau contra? de ce?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Pro. Consider ca fiecare e liber sa-si manifeste orientarea sexuala, atat timp cat pe mine nu ma afecteaza sau deranjeaza in niciun fel. Nu mi se pare anormal, ciudat sau un alt atribut pe care majoritatea il asociaza termenului si persoanelor de genul acesta.

| YOLO3e333 a răspuns:

Fiecare cu orientarea sa, sunt oameni ca noi toti.

| Moncherie a răspuns:

Nu ii judec, e treaba lor ce fac. Dar nu mi-ar placea sa fiu intr-o relatie cu o persoana bisexuala, pentru ca odata poate e cu mine, iar a doua zi se indragosteste de altcineva...treaba lor ce fac...

| Resurrection a răspuns:

Nici pro nici contra.Asa e fiecare face ce vrea cu viata lui dar totusi nu mi se pare normala chestia asta.

| para001 a răspuns:

Trebuie exterminatii, precum Antonescu pe ciorii. de aia

| LolitaHaze a răspuns:

PRO. Fiecare are dreptul sa aleaga cu cine vrea sa iasa