| Cqtqlin677 a întrebat:

Ce părere aveți de fetele care au 15 ani și au piercing în buric?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i responsabilitaea parintilor sa decida asta pentru fetita lor.
Personal nu sunt de acord!
Un copil de 15 ani nu are nevoie de asa ceva, ci de educatie, sport si invatat, ca nu o pregatim de sex de la anisorii astia.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand aveam 15 ani, iar colegii si colegele se umpleau de metale prin piele, imi displaceau.
Acum imi displac si le consider semne ale lipsei de incredere in sine si chiar a educatiei/modelelor.
Unele arata bine, dar in general... Cu cat e mai 'nereusit' omul din interior, cu atat sunt mai multe tatuaje si fiare.

| Dismally a răspuns:

Am lucruri mai importante cu care sa-mi ocup mintea, nu stau sa ma gandesc la ce-si pun in buric fetele de 15 ani big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Ca isi risca sanatatea de tinere.Eu am vazut un film in care una a decedat ca urmare a infectarii interventiei de proasta calitate.Plus ca de piercing se poate agata oricind orice si riscul e mare.
Sunt impotriva tuturor lucrurilor ce pot afecta grav sanatatea.
Ca parere:iresponsabilitate pentru ca isi risca sanatatea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copile

| Cristi9997 a răspuns:

Sexoase.